Infolinia (24/7): 660-458-400

Zadzwoń już dziś!

Nota prawna

ZAUFANY PROFIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 83-000 Pruszcz Gdański, Aleja Ks. Józefa Waląga 1 / 3 C, NIP: 6040232926, KRS: 0000987618, REGON: 522864481(dalej: ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o.) jest właścicielem niniejszej strony internetowej. 

Wszelkie prawa do znaków towarowych, informacji i układu graficznego są wyłącznie własnością ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. , a wykorzystywanie i kopiowanie ich jest zabronione. Treści zawarte na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zostać uznane za poradę prawną w jakiejkolwiek sprawie. ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających lub będących w związku z niniejszą stroną internetową oraz za decyzje użytkownika podjęte w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z niniejszej strony internetowej. 

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji związanych z treściami zawartymi na stronie niniejszej internetowej powinny zwrócić się z poradą do ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. Treści zawarte na niniejszej stronie internetowej są aktualne na dzień ich zamieszczenia, a ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. nie może zagwarantować ich aktualności w każdym stanie faktycznym i w każdym czasie. Treści i materiały udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą być bez pisemnej zgody ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. wykorzystywane w celach prywatnych, publicznych lub komercyjnych. Informacje zawarte w niniejszym serwisie mają na celu przedstawienie ogólnych informacji działalności ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny

Jesteśmy dynamiczną firmą prawniczą, specjalizującą się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej umożliwiających unieważnienie umowy kredytowej CHF. 

Jurisfera 2023.

Copyright © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.